Depresja, uzależnienia, śmierć w świetle Nowej Energii

Przyczyna uzależnień i radość bycia wolnym

 

LINDA: Witajcie. Jesteśmy tu, w Denver, razem z wami, żeby poprowadzić spotkanie z cyklu „Zapytaj Tobiasza”. Channelerem jest oczywiście Geoffrey Hoppe i przypuszczamy, że za moment pojawi się Tobiasz, ale któż to wie? Dzisiejszy temat należy do tych istotnych i cieszących się sporym zainteresowaniem. Są nim uzależnienia. Gdy rozmawiałam ze znajomym przez telefon, z  doktorem Doug’iem Davies’em, który jest tu z  nami, powiedziałam mu, o czym ma być kolejna sesja „Zapytaj Tobiasza”, i gdy doszliśmy do tematu uzależnień, Doug stwierdził – O, właśnie! Jestem neurologiem i ciągle stykam się z tym problemem. Będę w tym uczestniczył! Cóż, może nie słowo w słowo, ale podobnie. (śmiech) Tak więc dr Doug Davies, neurolog, jest tutaj jako prowadzący od pytań związanych z uzależnieniem. Witam, doktorze.

DOUG: Cześć Linda.

LINDA: Więc, jakie jest twoje zdanie na temat uzależnień? (trochę śmiechu)

DOUG: Uważam, że to jest bardzo powszechny problem, a większość ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy jak bardzo. Jestem więc bardzo ciekawy co Tobiasz ma do powiedzenia na ten temat.


Jeśli chcesz czytać dalej musisz się zarejestrować. Zaloguj się lub utwórz konto poniżej. Dla zarejestrowanych użytkowników mamy kupon rabatowy na zakupy w naszej księgarni internetowej, który wyślemy na zarejestrowany adres mailowy.

Zaloguj się
   
Rejestracja nowego konta
captcha
*Pole wymagane