Era Siebie

Przedmowa

Ja SAMA

Moja własna historia
urzeczywistnienia Siebie

Miałam wspaniałe życie. Takie, którego opis wywoływał u innych marzycielskie westchnienia i nieobecne spojrzenia pełne tęsknoty. Byłam żeglarzem. Płacono mi za opływanie świata na pięknych łodziach, spotykanie niesamowitych ludzi i odwiedzanie takich miejsc, do których nie trafia się tak po prostu. To było coś fascynującego, ekscytującego, wzbogacającego i niosącego spełnienie. Mimo tego wszystkiego, wciąż czegoś mi brakowało.

Byłam tak głodna życia, że pragnęłam całego świata i jeszcze dodatkowych dziesięciu procent. Odrzucenie rzadkiej propozycji pracy, wiążącej się z wizytą na Antarktydzie (tylko dlatego, że po prostu tego nie czułam), było więc dla mnie czymś bardzo wymownym. Mój niegdyś nieskończony entuzjazm i energia do eksplorowania, zmalały niemal do zera.

Poczułam jak moja uwaga i moje skupienie powoli zwracają się w stronę wnętrza. Narastało poczucie, że istnieje w życiu coś więcej, niż tylko to, co kolejna łódź, kolejny ocean i kolejny kontynent są w stanie zaoferować. Zewnętrzne osiągnięcia powoli zaczęły blaknąć i wydawały się coraz mniej ważne. Rzeczy, które zazwyczaj mnie motywowały, teraz stały się daremne, nudne i bezcelowe. Zdałam sobie sprawę, że bardziej niż czegokolwiek innego, pragnę zrozumieć samą siebie i nauczyć się, jak naprawdę SIEBIE kochać. Uprawiałam jogę odkąd byłam nastolatką. Pragnienie samopoznania sprawiło, że zaczęły mnie pociągać wyjazdy, zajęcia i medytacje pełne ciszy.


Jeśli chcesz czytać dalej musisz się zarejestrować. Zaloguj się lub utwórz konto poniżej. Dla zarejestrowanych użytkowników mamy kupon rabatowy na zakupy w naszej księgarni internetowej, który wyślemy na zarejestrowany adres mailowy.

Zaloguj się
   
Rejestracja nowego konta
captcha
*Pole wymagane