Najważniejsza odpowiedź

Od tłumacza

Oddajemy w ręce Czytelników książkę, która jest unikalnym projektem w skali światowej. Zabrzmiało to dumnie, ale tak właśnie jest. To pierwsza na świecie publikacja będąca zbiorem przetłumaczonych transkrypcji siedmiu wykładów Matta Kahna i opatrzona wstępem napisanym przez Niego specjalnie dla tej książki.

Jak do tego doszło? Otóż pisząca te słowa, zakochała się. Na amen, na zabój, nieodwołalnie. Znalazła bowiem uczucie, którego próżno poszukiwała przez większość swojego życia. Miłość o jakiej się marzy, miłość prawdziwą, karmiącą i mądrą. I, jak każdy zakochany, zapragnęła podzielić się swoim szczęściem z innymi. Zaprosiła więc do współpracy Wszechświat, a potem wszystko potoczyło się „samo”.

„Biały Wiatr”, wydawca polskiej wersji pierwszej książki Matta Kahna – „Rewolucja Miłości”, zdecydował się na realizację tego wyjątkowego projektu, zatem skontaktowaliśmy się z Mattem i uzyskawszy Jego aprobatę przystąpiliśmy do działania.

W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować panu Chrisowi Wytrwalowi, który z niezwykłym zaangażowaniem i profesjonalizmem dokonał angielskiej transkrypcji wybranych wykładów publikowanych na kanale YouTube. A dalej to już cudownie żmudna praca nad tłumaczeniem, redagowaniem i wszystkimi innymi czynnościami jakie są udziałem Wydawcy, żeby książka trafiła do Czytelnika.

Matt Kahn jest mówcą jedynym w swoim rodzaju. Jego wielka wrażliwość idzie w parze z klarownością przekazu, autentycznością i mądrością. Ten facet od „kocham cię” – jak często mówi o sobie – WIE o czym mówi, a często są to rzeczy, które wywracają do góry nogami większość naszych dotychczasowych przekonań i percepcji rzeczywistości. Trudno dyskutować z Prawdą, można ją tylko powitać na nowo we własnym sercu. Wisienką na torcie jest niezwykłe poczucie humoru Matta, którym potrafi rozśmieszyć nawet najbardziej poważnego słuchacza… mamy nadzieję, że i Ciebie Czytelniku.

Pragnęliśmy zachować wszystkie subtelności i cechy przekazu mówionego, dlatego tekst, który macie przed sobą nie jest sztucznie „wygładzony”. Matt uwielbia dygresje, czasem nie kończy danej myśli… jednak wierzymy, że dzięki temu będziecie mogli najlepiej poczuć ten żywy przekaz, który zaprasza do wspaniale transformującej podróży.

„Najważniejsza odpowiedź” to osobna całość i nie jest kontynuacją „Rewolucji Miłości”, choć stanowi doskonałe jej rozszerzenie. Zachęcamy do niespiesznego delektowania się każdym wykładem, ba, niemal każdym czytanym akapitem. Niech te części nas samych, które tak długo czekały na miłość mają czas na cieszenie się odzyskanym darem. Monika Kowlska

P.S.
Jeśli zechcecie Państwo podzielić się z nami swoimi wrażeniami z lektury, zapraszamy do kontaktu z Wydawnictwem – www.bialywiatr.com Wykłady Matta w wersji oryginalnej można znaleźć tutaj: http://www.truedivinenature.com/tdntv


Jeśli chcesz czytać dalej musisz się zarejestrować. Zaloguj się lub utwórz konto poniżej. Dla zarejestrowanych użytkowników mamy kupon rabatowy na zakupy w naszej księgarni internetowej, który wyślemy na zarejestrowany adres mailowy.

Zaloguj się
   
Rejestracja nowego konta
captcha
*Pole wymagane