Rewolucja miłości

Wprowadzenie

Drogi czytelniku, mam zaszczyt zaprosić cię do wspólnej, rewolucyjnej przygody.

Być może, podobnie jak ja, od zawsze wiedziałeś, że w życiu chodzi o coś więcej, niż nam się wydaje. Jeśli chodzi o mnie, to już od dłuższego czasu Wszechświat działa przeze mnie w taki sposób, abym mógł zaoferować tej planecie – a teraz także i tobie – zaproszenie do zupełnie nowej rzeczywistości. Na początku, gdy zacząłem realizować swoje powołanie, nazywałem siebie kanałem (ang. channel) – ze względu na moją otwartość na wyższą prawdę, która przeze mnie przemawiała. Gdy jednak wyższa prawda pojawia się nie tylko w określonych okolicznościach, lecz zamieszkuje w ciele świadomego człowieka, coś niezwykłego pojawia się na tym świecie, służąc sercu wszystkich ludzi. Podzielę się tutaj z tobą tym, do czego zostałem poprowadzony, w nadziei, że pomoże ci to przejawiać głębszą prawdę w codziennych interakcjach, wykraczającą daleko poza wszelkie życiowe wzloty i upadki.

Jako nauczyciel duchowy dysponuję wysoko rozwiniętymi zdolnościami empatycznymi i intuicyjnymi, za sprawą których jestem w stanie zaoferować ci coś, co można nazwać przekazem obecności. Dzięki temu, czytając zawarte tu słowa, doświadczysz głębokiej przemiany na poziomie energetycznym.

Lektura książki z zakodowanym przekazem uzdrawiającej energii nie polega na przewertowaniu kolejnych rozdziałów w poszukiwaniu faktów lub wniosków, lecz przypomina raczej wycieczkę z przewodnikiem, której celem jest odkrycie twojego najwyższego potencjału. W trakcie takiej podróży może dojść także do rozbudzenia uśpionych talentów i ponadczasowych wspomnień. Chociaż zapisane przeze mnie słowa odegrają istotną rolę w twojej osobistej podróży, to jednak najważniejsze będą dla ciebie nieustannie zmieniające się doświadczenia, jakie pojawią się pod wpływem tego przekazu.


Jeśli chcesz czytać dalej musisz się zarejestrować. Zaloguj się lub utwórz konto poniżej. Dla zarejestrowanych użytkowników mamy kupon rabatowy na zakupy w naszej księgarni internetowej, który wyślemy na zarejestrowany adres mailowy.

Zaloguj się
   
Rejestracja nowego konta
captcha
*Pole wymagane