Terapia Wielowymiarowa

 Prolog

W czerwcu 2013 roku obudził się we mnie niezwykły dar. Potrafię każdego człowieka wprowadzić w jego wyższe stany świadomości. Otwieram duchowy portal, którym można powędrować w głąb siebie, eksplorując fascynujący, wielowymiarowy, wewnętrzny świat i w końcu wejść w… zaświaty. Najpierw do piekieł, a stamtąd tęczowym mostem przejść do Raju i wśród kwitnących kwiatów położyć się wygodnie na rajskiej łące. Następnie przejść na kolejny poziom do Świata Baśni, a potem wzlecieć jeszcze wyżej, w Kosmos, gdzie na spotkanie wychodzą nam istoty Światła i gdzie można rozmawiać z Aniołami. Krok po kroku sama prowadzę ten proces i podpowiadam co zrobić, żeby otwierały się kolejne przejścia i tunele, ale to Podróznik wszystko widzi na własne oczy i we wszystkim osobiście uczestniczy.

Stop. Jeśli czytasz to wszystko i myślisz – … co to za stek bzdur! O czym ona gada? Jakie piekło, jaki raj, jakie anioły. I jeszcze w dodatku jakiś świat baśni na dokładkę. Jeden wielki nonsens…, to chcę cię zapewnić, że taka reakcja wcale mnie nie dziwi. Świetnie cię rozumiem. Mnie samej trudno to wszystko pomieścić w głowie, chociaż przemierzyłam drogę w zaświaty już kilkaset razy. To naturalne, że trudno nam uwierzyć w podróże, o jakich nie wspominano na lekcjach geografii w szkole. A jednak!

Niebo, piekło, raj czy zaświaty to nie jakieś zewnętrzne, dalekie krainy, od których dzieli nas przepaść tajemnicy śmierci. Nie ma tak zwanej „drugiej strony”. Jest jeden, wielowymiarowy świat, w jedności z nami, ZAWSZE W NAS. Dostępny, realny i namacalny. Można tam wejść, wszystko zobaczyć, ułyszeć i poczuć… dłoń Anioła w swojej dłoni, zieloną świeżość rajskich traw, słodki zapach bujnych ogrodów.

Najcudowniejszym przeżyciem w wyższych wymiarach jest spotkanie z boskim Światłem. Potężną promienistą energią, która rozświetlając nasze łańcuchy DNA, regeneruje osłabione miejsca, leczy, witalizuje i wzmacnia. Legendarna Woda Żywa, najcenniejsze lekarstwo we wszechświecie… istnieje. I działa!

A to wszystko w każdym z nas! We mnie i w tobie. Fenomenalny potencjał, nieziemska technologia medyczna, cudowny, wielowymiarowy świat, o którym mówią starożytne baśnie i wszystkie święte księgi ludzkości.

Wiem, że trudno przejść z pozycji „raczej nie istnieje” do pozycji „coś podobnego! Rzeczywiście!”… ale dobra wiadomość jest taka, że niczego nie musisz przyjmować na wiarę. Wszystkiego możesz dotknąć sam i wszystko zobaczyć na własne oczy.

Jak TAM naprawdę jest? Co mówią Aniołowie? Co się odczuwa, spotykając boskie Światło? Czy istnieją elfy? Jak brzmi zaklęcie otwierające bramy raju? No i najważniejsze pytanie: czy (i jak…) wycieczka do Nieba zmienia jakość zwykłego poniedziałku?

Odpowiedzi za chwilę. Zapnij pasy, zapraszam w fascynującą podróż po wielowymiarowym świecie, który znajduje się w każdym z nas!


Jeśli chcesz czytać dalej musisz się zarejestrować. Zaloguj się lub utwórz konto poniżej. Dla zarejestrowanych użytkowników mamy kupon rabatowy na zakupy w naszej księgarni internetowej, który wyślemy na zarejestrowany adres mailowy.

Zaloguj się
   
Rejestracja nowego konta
captcha
*Pole wymagane